Veebipoe EGGPOOD.EE (edaspidi Veebipood) omanik on Big Green Egg Eesti OÜ (registrikood 14763233), asukohaga Maasiku, Adra küla, Harku vald, 76704 Harjumaa. 

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo 

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel. 

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. 

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. 

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures. 

Tellimuse vormistamine 

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Pangalinke (Swedbank, SEB, Citadele ja Luminor) pakub Maksekeskus AS. Kõik maksed toimuvad eurodes.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole. 

Ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest. 

Kohaletoimetamine 

Kaupu saadetakse üle kogu Eesti. Väljaspoole Eestit saadetakse kaupa ainult eelneval kokkuleppel.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures. Tasuta transport tellimustele alates 50€.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine ainult eelneva kokkuleppe alusel. 

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksul. Veebipood pakub Smartpost, DPD ja DB Schenkeri tarnelahendust.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul 

[olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele]. 

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. 

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. 

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning saata see e-posti aadressile info@biggreenegg.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi). 

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale. 

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud. 

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. 

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu. 

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus. 

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@biggreenegg.ee või helistada telefonil: +372 5017303.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. 

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. 

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. 

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. 

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. 

Ettevõte on isikuandmete vastutav töötleja, ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Vaidluste lahendamine 

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@biggreenegg.ee või helistada telefonil +372 5017303.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. 

Ostja võib pöörduda ka Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Küpsiste kasutamine

E-pood kasutab küpsiseid (cookies), et parandada kasutajakogemust ning optimeerida ja personaliseerida e-poe sisu vastavalt kasutaja eelistustele ja käitumisele. Küpsiste abil kogume andmeid e-poe kasutuse kohta, mis aitab meil analüüsida veebilehe liiklust, parandada veebilehe funktsionaalsust ja efektiivsust ning teha sihipäraseid turundustegevusi.

 

Milliseid küpsiseid kasutame:

 

Funktsionaalsed (Kohustuslikud) küpsised:

Funktsionaalsed ehk kohustuslikud küpsised on veebilehe toimimiseks hädavajalikud. Need küpsised tagavad veebilehe põhifunktsioonide ja turvaelementide nõuetekohase toimimise, mis võimaldab kasutajatel veebilehte turvaliselt ja efektiivselt kasutada. Ilma nende küpsisteta ei saaks veebileht korralikult toimida, mistõttu nende kasutamine ei nõua kasutaja nõusolekut.

 

Reklaamküpsised:

Reklaamküpsised (või sihtimisküpsised) on mõeldud kasutajale asjakohasema ja huvipõhise reklaami pakkumiseks. Need küpsised koguvad teavet kasutaja sirvimise harjumuste kohta ja kasutavad seda, et kohandada reklaame vastavalt kasutaja huvidele. See tähendab, et tänu nendele küpsistele võib kasutaja näha reklaame, mis on tema jaoks tõenäolisemalt olulised, vähendades seeläbi ebaoluliste reklaamide esitamist. Need küpsised võivad jälgida kasutajat üle erinevate veebilehtede, et luua detailne kasutaja profiil.

 

Analüütikaküpsised:

Analüütikaküpsised aitavad veebilehe omanikel mõista, kuidas külastajad veebilehega suhtlevad, kogudes ja esitades teavet anonüümselt. Need küpsised aitavad koguda teavet nagu lehe külastajate arv, külastatud leheküljed, külastuse aeg, veateated ja palju muud. See teave aitab analüüsida ja hinnata, kuidas veebilehte kasutatakse, ning teha vajalikke parandusi kasutajakogemuse optimeerimiseks.

 

Jõudluse küpsised:

Jõudluse küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas veebilehte kasutatakse, eesmärgiga parandada veebilehe toimivust. Need küpsised ei kogu teavet, mis võimaldaks kasutajat isiklikult tuvastada; kogu teave on anonüümne ja kasutatakse ainult veebilehe toimivuse parandamiseks. Näiteks võivad jõudluse küpsised jälgida kõige populaarsemaid lehekülgi, registreerida kasutaja raskusi veebilehel liikumisel või aidata tuvastada veateateid, mida kasutajad kogevad.